Mít vlastní místo pro relaxaci je snem každého z nás a bude nám ctí vám tento sen splnit.

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění: Komfort a úspora

Vlivem neustále se zvyšujících nákladů na energie vám naše firma nabízí komfortní a úsporné podlahové vytápění. Samozřejmostí v každém objektu je komín na napojení krbu/krbových kamen. Používáme dva typy vytápění:

  1. vytápění podlahovými filmy CALEO
  2. podlahové teplovodní vytápění napojeno na tepelné čerpadlo VODA- VZDUCH

Vzorová chata Mipav s.r.o.

Vytápění podlahovými filmy

Objekt vytápěný podlahovými filmy CALEO. Jedná se o přímotopné podlahové fólie, které jsou umístěny pod potěrem. Tento typ vytápění zajišťuje dokonalou tepelnou pohodu. Při vytápění CALEO navrhujeme do každé místnosti digitální termostat, s nímž si nastavíte teplotu pro každou místnost zvlášť. Digitální termostaty, které Vám dodáváme, mohou být za doplatek wifi, tím pádem si umíte topení regulovat na dálku ve Vaší mobilní aplikaci. U podkrovních místností je možnost podlahového vytápění nebo elektrických radiátorů, které jsou praktické při sušení oblečení hlavně v zimních měsících.

Teplovodní vytápění VODA – VZDUCH

Druhý typ vytápění používáme podlahové teplovodní vytápění napojené na tepelné čerpadlo. Výhodou tohoto typu vytápění jsou nízké provozní náklady, avšak vstupní náklady jsou vyšší. Tepelné čerpadlo, které používáme, dokáže v letních měsících objekt chladit. Podlahové vytápění je ovládáno přes centrální ovladač umístěný v obytné části domu. Rovněž lze v podkroví zrealizovat radiátory.

Výhody montovaných chát

Montované chaty pomalu předbíhají tradiční způsoby výstavby. V dnešní uspěchané době se nejvíce cení jejich rychlost výstavby. Pokud jste ještě neobjevili všechny výhody montovaných chat a chcete zjistit více, přečtěte si více zde.

Chaty na klíč

Podívejte se na náš katalog projektů. Nabízíme úpravy na míru.

Právě realizujeme

Neustále realizuje nové projekty. Podívejte se, na čem právě pracujeme.

Zrealizovane chaty

Prohlédněte si bohatou kolekci realizací z dílny společnosti Mipav s.r.o.

Vzorové chaty

Chtěli byste vědět, jaké to je v chatě od nás? Navštivte naše chaty.

Vzorové chaty v nízkoenergetickém standardu

Naši potenciální zákazníci mají možnost vidět na vlastní oči a na vlastní kůži zažít nízkoenergetické chaty, které stavíme. Nabízíme kompletní servis až po fázi chata na klíč. Avšak naši klienti si mohou postavit základovou desku svépomocí a stejnou i fázi na klíč dokončit ve vlastní režii.

Společnost s dlouhou tradicí a zkušenostmi

Od prvního kontaktu přes projekt až po realizaci komunikujeme se zákazníkem individuálně a snažíme se mu splnit jeho sen o bydlení.

0%
Spokojenost je naším posláním

Obrovský dík patří firmě Mipav, díky které máme náš krásný dům, za celkový přístup, bezproblémovou komunikaci ze strany pana Mačieky, Mankovici a všech mistrů, kteří se na stavbě domu podíleli. Firmu Mipav jsme si vybrali náhodně bez jakéhokoliv doporučení a během stavby jsme toho ani jednou nelitovali, takže za nás mohu firmu Mipav jen doporučit. Ještě jednou jedno velké poděkování.

Zuzana Brnova

Bydlíme v domě od Mipav již 2 roky a naprosto souhlasím se všemi superlativy a chválou, které jsou zmíněny v předchozích komentářích. Pan Micek byl a je vždy ochotný poradit, pomoci, vysvětlit. Byli jsme velmi spokojeni, firmu Mipav doporučujeme dál a přejeme si mnoho dalších zákazníků.

Sylvia Petrová

Napište nám

Mít vlastní místo pro relaxaci je snem každého z nás a bude nám ctí vám tento sen splnit. Stavíme kvalitní nízkoenergetické chaty na klíč.