Rozmanité styly našich chat: moderní, tradiční, severský nebo podle vašich představ

Nabízíme výstavbu montovaných chat až po fázi na klíč. Obklady, dlažby a sanitární vybavení nejsou zahrnuty v ceně, ale zákazník si je vybírá sám. Důvodem je široký výběr těchto materiálů a preferujeme, aby si je zákazník vybral sám podle svého vkusu. Naše projekty lze upravit nebo vám můžeme vypracovat projekt na míru. Styl našich chat může být moderní, tradiční nebo i severský, podle individuální preference zákazníka:

Naše technologie

V našich standardech nabízíme stříkanou izolaci, podlahové vytápění a také možnost fotovoltaické elektrárny. V případě zájmu je možné ovládání podlahového vytápění pomocí aplikace a také možnost tepelného čerpadla. Mnoho našich zákazníků nemá možnost připojit se k kanalizaci, a proto jsou napojeni na žumpu.

Fotovoltaika na streche
Proces výstavby chaty

Nízkoenergetický standard

Naše chaty nabízejí nízkou spotřebu energie a zároveň žádnou údržbu. Tyto vlastnosti společně tvoří ideální kombinaci pro pohodlný a ekologický život ve vaší nové chalupě. Pokud chcete zjistit více o nízké spotřebě energie a dalších aspektech nízkoenergetického standardu, podívejte se na naše možnosti skladby stěn.

Dodržujeme dohodnuté termíny

Dohodnuté termíny jsou pro nás závazné a snažíme se je dodržovat vždy a za každých okolností. Považujeme je za klíčový prvek našeho profesionálního přístupu k výstavbě, protože přesný časový plán umožňuje našim zákazníkům plánovat a spoléhat se na dokončení jejich projektu včas.

Vzorové chaty
Chata-1

Transparentní komunikace a informování zákazníka

Naším závazkem je zajistit, že během výstavby vaší montované chaty budete průběžně informováni, porozumíte každé fázi procesu a budete se seznámeni s celým průběhem. Věříme, že otevřená komunikace a kvalifikované poradenství jsou klíčové pro úspěšnou a bezproblémovou realizaci, a proto pro nás poskytování veškeré potřebné podpory má nejvyšší prioritu.

Ukázky našich montovaných nízkoenergetických chat