Mít vlastní místo pro relaxaci je snem každého z nás a bude nám ctí vám tento sen splnit.

Vzorové chaty

Vzorové chaty Mipav

Vzorové chaty Mipav: Pro kvalitní služby a poradenství našim zákazníkům jsme se rozhodli umožnit návštěvu našeho rezortu, který se skládá hned ze 3 montovaných nízkoenergetických chat. Pokud se neumíte rozhodnout mezi „zděná chata versus montovaná nízkoenergetická chata“ nebo si jenom chcete zblízka prohlédnout naši práci – ať se líbí, jste srdečně vítáni.

Naše vzorové chaty vycházejí z projektů chat, které najdete i v katalogu projektů. Dvě konkrétní chaty, které můžete vidět v naší nabídce, jsou chata 4 a chata 16.  Největší chatou v našem rezortu je právě chata 4, která je jeho dominantou. Poté máme ještě dvě chaty postavené podle projektu chaty 16.

Vzorová chata - Projekt Chaty 4

Tato chata je dominantou našeho rezortu a dokáže ubytovat až 30 osob. Skládá se ze tří apartmánů. Fasádu, vzhled s dokonce i dispozici, si můžete upravit podle přání. Pro více detailů o této chatě si můžeme prohlédnout projekt č. 4.

Dve vzorové chaty - Projekt Chaty 16

V našem rezortu se také nacházejí 2 identické chaty, které vycházejí z jednoho projektu. První chata má 2 apartmány, zatímco druhá má jeden větší apartmán s krbem. Originální projekt si můžete prohlédnout pod projektem chaty 16.

Galarie

Objednejte si prohlĂ­dku

V pracovnĂ­ch dnech jsme tu pro Vás a velmi rádi Vám osobnÄ› pĹ™edstavĂ­me naši práci – vĂ˝stavbu montovanĂ˝ch nĂ­zkoenergetickĂ˝ch chat. StaÄŤĂ­ pokud si pĹ™edem objednáte obhlĂ­dku na telefonnĂ­m ÄŤĂ­sle  0603 537 233 nebo prostĹ™ednictvĂ­m kontaktnĂ­ho formuláře.

Jak se dostat ku vzorovým chatám

Mít vlastní místo k odpočinku je snem každého z nás, a bude pro nás ctí realizovat váš sen.