Mít vlastní místo pro relaxaci je snem každého z nás a bude nám ctí vám tento sen splnit.

Montované chaty

Mipav s.r.o. - Stavíme kvalitní montované chaty na klíč

Všechny naše chaty jsou bezúdržbové a v nízkoenergetickém standardu - stavíme chaty vašich snů.

Montované chaty Mipav s.r.o. – Jsme rodinná firma, která se specializuje na výstavbu rekreačních chat a objektů od fáze „chaty na klíč“ až po dokončení po celém Slovensku a v Moravě. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s realizací různých typů dřevěných staveb, jako jsou rekreační chaty, rodinné domy a multifunkční objekty. Naše montované chaty jsou bezúdržbové a ekologické.

Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat ten správný projekt, materiály a detaily plánování a realizace vašeho budoucího domova. Naším závazkem je zajistit, abyste během výstavby vaší montované chaty byli informováni, porozuměli každé fázi a byli seznámeni s celým procesem. Věříme, že otevřená komunikace a kvalifikované poradenství jsou základem pro úspěšnou a plynulou realizaci, a proto je pro nás prioritou poskytovat veškerou potřebnou podporu, poradenství a informace o průběhu.

Chaty na klíč

Podívejte se na náš katalog projektů. Nabízíme úpravy na míru.

Právě realizujeme

Neustále realizuje nové projekty. Podívejte se, na čem právě pracujeme.

Zrealizovane chaty

Prohlédněte si bohatou kolekci realizací z dílny společnosti Mipav s.r.o.

Vzorové chaty

Chtěli byste vědět, jaké to je v chatě od nás? Navštivte naše chaty.

Vzorové chaty v nízkoenergetickém standardu

Naši potenciální zákazníci mají možnost vidět na vlastní oči a na vlastní kůži zažít nízkoenergetické chaty, které stavíme. Nabízíme kompletní servis až po fázi chata na klíč. Avšak naši klienti si mohou postavit základovou desku svépomocí a stejnou i fázi na klíč dokončit ve vlastní režii.

Společnost s dlouhou tradicí a zkušenostmi

Od prvního kontaktu přes projekt až po realizaci komunikujeme se zákazníkem individuálně a snažíme se mu splnit jeho sen o bydlení.

0%
Spokojenost je naším posláním

Obrovský dík patří firmě Mipav, díky které máme náš krásný dům, za celkový přístup, bezproblémovou komunikaci ze strany pana Mačieky, Mankovici a všech mistrů, kteří se na stavbě domu podíleli. Firmu Mipav jsme si vybrali náhodně bez jakéhokoliv doporučení a během stavby jsme toho ani jednou nelitovali, takže za nás mohu firmu Mipav jen doporučit. Ještě jednou jedno velké poděkování.

Zuzana Brnova

Bydlíme v domě od Mipav již 2 roky a naprosto souhlasím se všemi superlativy a chválou, které jsou zmíněny v předchozích komentářích. Pan Micek byl a je vždy ochotný poradit, pomoci, vysvětlit. Byli jsme velmi spokojeni, firmu Mipav doporučujeme dál a přejeme si mnoho dalších zákazníků.

Sylvia Petrová

Napište nám

Mít vlastní místo pro relaxaci je snem každého z nás a bude nám ctí vám tento sen splnit. Stavíme kvalitní nízkoenergetické chaty na klíč.