Chata 1 patří mezi jednopodlažní čtyřpokojové objekty a jeji výhodou je bezbariérovost a krytá terasa, která je součástí samotné chaty. Chata má jednoduchou a funkční dispozici s denní částí uprostřed chaty.

Stejne jako všechny naše nĂ­zkoenergetickĂ© chaty, i tahle chata je bezĂşdrĹľbová. NemusĂ­te se starat o ĂşdrĹľbu objektu. V případÄ› zájmu je moĹľnĂ© dodat ke kaĹľdĂ© chatÄ› takĂ© ovládánĂ­ podlahovĂ©ho vytápÄ›nĂ­ prostĹ™ednictvĂ­m aplikace. NabĂ­zĂ­me moĹľnost individuálnĂ­ch Ăşprav chaty a takĂ© moĹľnost vlastnĂ­ho projektu „Chata na mĂ­ru“.

Zastavěná plocha    115,7 m²
Užitková plocha        87,8 m²
Počet pokojů             4
Rozměr                      14 x 9 m
Hrubá stavba            1 147 294,- Kč
Holodům                   2 658 703,- Kč
Dům na klíč               2 927 635 ,-Kč
Základová deska      719 124 ,-Kč

Aktuální cena: červenec  2024

Pokud se chcete více dozvědět o výhodách montovaných nízkoenergetických chat, přečtěte si více zde: Výhody montovaných chat.

Zaujal Vás jiný projekt, nebo máte vlastní návrh? Výborně! Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Dobré vědět

Naše projekty: Chcete-li se dozvÄ›dÄ›t vĂ­ce o chatách, kterĂ© realizujeme, navštivte stránku s realizovanĂ˝mi projekty. ZajĂ­má vás, jakĂ© chaty právÄ› stavĂ­me? PodĂ­vejte se na sekci ‚PrávÄ› realizujeme‘.

Vzorové chaty: Pokud byste chtěli zažít na vlastní kůži realizovanou nízkoenergetickou chatu na klíč od naší firmy, navštivte naše vzorové montované chaty na klíč. Více o prohlídce se dozvíte zde.

Individuální přístup: Nabízíme možnosti individuálních úprav a také nabízíme našim zákazníkům možnost realizovat základovou desku svépomocí, stejně jako svépomocí dokončit fázi na klíč. Více o procesu výstavby zde.

Skladby stěn: Našimi skladbami stěn dokážeme vytvořit ideální podmínky pro užívání objektu s nízkými provozními náklady. Více o skladbe stěn zde. 

Fotovoltaika: Neustále se zvyšujících nákladů a větší potřeby soběstačnosti objektů Vám naše firma ve spolupráci s partnerskou firmou 4technik s.r.o. umí nabídnout „Domovní fotovoltaickou elektrárnu“.

Podlahové vytápění: Vlivem neustále se zvyšujících nákladů na energie vám naše firma nabízí komfortní a úsporné podlahové vytápění. V případě zájmu je možné ovládání podlahového vytápění prostřednictvím aplikace.Více o podlahové vytápění zde. 

Detaily

ID projektu: 1022 Užitná plocha: 87,8 m² Počet pokojů: 4 Počet koupelen: 1

Vlastnosti

Líbí se vám tento projekt? Rádi vám poradíme...

MIPAV s.r.o.Zobrazit všechny nabídky
Mít vlastní místo pro relaxaci je snem každého z nás a bude nám ctí vám tento sen splnit.
603 537 233
Březová 209, 763 15
Kontakt MIPAV s.r.o.